PhDr. Michaela Cyprichová


Psycholog přes Skype

Psychologické konzultace po Skypu jsou dostupnou alternativou pro klienty, kteří se v blízkosti svého bydliště k odborníkovi nedostanou nebo by k němu museli daleko cestovat. Jsou vhodné i pro rodiče na rodičovské dovolené, kteří si nemohou dovolit odejít z domu, protože by museli zajišťovat hlídání dětí nebo pro klienty s tělesným postižením, pro které je cestování komplikované. Konzultace přes Skype je dostupnější, než osobní konzultace a ušetří Vám čas, který byste museli strávit cestováním. Je možné je kombinovat i s osobními konzultacemi.

Potřebujete k tomu počítač s nainstalovaným programem Skype (ten můžete stáhnout např. tady: https://www.slunecnice.cz/sw/skype/) a nejlépe webkameru. Skype konzultace je placená stejně jako osobní konzultace, samotné spojení přes Skype je však zdarma. Ušetříte tak peníze, které byste museli zaplatit telefonnímu operátorovi v případě konzultace přes telefon.

Rezervaci Skype konzultace můžete provést buď mailem na adrese psycholozkabrno@centrum.cz nebo telefonicky na tel. čísle 608 040 543.

Rezervace je závazná. Můžete ji bezplatně zrušit nejpozději 24h před stanoveným termínem. Eventuální platbu bych Vám v případě včasného zrušení vrátila nebo převedla na jiný termín. Při zrušení rezervace méně než 24h před stanoveným termínem platba propadá bez nároku na náhradu.

Cena za Skype konzultaci je stejná jako u osobní konzultace, tedy 600 Kč/terapeutické sezení (50 minut).

Platbu je třeba provést předem převodem na účetKonzultace je možná až po připsání částky na můj účet. V opačném případě si vyhrazuji právo domluvenou konzultaci zrušit. Po obdržení platby Vám potvrdím jeden z Vámi navržených termínů a pošlu Vám své Skype jméno.